„TRYB DŹWIG” – oferta

Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji, od momentu projektu, poprzez dobór odpowiednich urządzeń, po montaż oraz przeglądy i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W zakres naszych usług wchodzą wszystkie kluczowe aspekty związane z serwisem, obsługą oraz opracowywaniem dokumentacji remontów i modernizacji urządzeń dźwigowych. Bogate doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni lat funkcjonowania naszej firmy daje Państwu pewność, że wszelkie usługi związane z konserwacją urządzeń dźwigowych będą przeprowadzone rzetelnie i terminowo.

Obsługujemy dźwigi osobowe o różnym udźwigu, dźwigi towarowe (które charakteryzują się większym udźwigiem niż te pierwsze), dźwigi towarowo-osobowe, suwnice, wciągarki oraz platformy dla osób niepełnosprawnych. Platformy dla osób niepełnosprawnych znajdujące się w naszej propozycji to najczęściej platformy pionowe. Sprzedajemy wysokiej jakości wyciągarki jak i również suwnice standardowe dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Realizujemy usługi z zakresu montażu, remontów, modernizacji, konserwacji i okresowych przeglądów urządzeń dźwigowych, tj.:

  • dźwigów osobowych
  • dźwigów towarowych
  • dźwigów towarowo-osobowych
  • suwnic
  • wciągarek
  • platform dla osób niepełnosprawnych

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz składnia zapytań ofertowych.


RESURS, PRZEGLĄD SPECJALNY

W związku z wejściem w życie od dnia 06.12.2018r. „Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 30 października 2018 r. w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie eksploatacji, napraw i modernizacji urządzeń transportu bliskiego”, które nakłada na eksploatujących UTB określenie parametrów granicznych stosowanych do oceny i identyfikacji stanu technicznego urządzenia na podstawie dokumentacji rejestrującej przebieg eksploatacji bądź też w przypadku braku dokumentacji na podstawie dobrej praktyki inżynierskiej, wychodzimy Państwu naprzeciw i oferujemy usługi w zakresie:

  • Wykonanie dokumentacji w sprawie stopnia wykorzystania Resursu UTB
  • W przypadku przekroczenia RESURSU przeprowadzenie oceny stanu technicznego UTB popartego dokumentacją techniczną (przegląd specjalny)

    • Dokumentacja sporządzana jest w formie papierowej oraz na życzenie klienta w wersji elektronicznej.